MO SRZ Hurbanovo
Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Hurbanovo
 


Preteky pre deti a mládež 05.05.2012 - ŠTR Bohatá veľkéDňa 05. mája sa konali tradičné preteky pre deti a mládež do 15 rokov na revíry ŠTR Bohatá veľké. Na pretekoch pre deti sa zúčastnilo celkovo 38 pretekárov, v porovnaní s minulým rokom, je to o 10 mladých pretekárov viac, veľmi nás teší pozitívny trend, nakoľko sa jedná o záruku do budúcnosti našej MO SRZ Hurbanovo.

Celkovo deti ulovili 85 kaprov, čo v priemere znamená 2,24 ks kapra na jednu osobu. Za fotky ďakujeme nášmu podpredsedovi p. Gabrielovi Keszegovi. 

Na tomto mieste by som chcel vyjadriť obrovskú vďaku našim sponzorom, ktorí nám pomohli pri organizácii pretekov a pripravili pre deti veľmi zaujímavé hodnotné ceny. 


Výsledky pretekov:


1. miesto Sergio Redondo, Martovce - 8 kaprov, celkovo 1155 bodov - udica DAM Natural 3,00 m + wobler Salmo + víťazný pohár

2. miesto Ladislav Németh ml. - 8 kaprov, celkovo 1077 bodov - Fox baitrunner naviják - sponzor CARP SHOP

3. miesto Gabriel Paraizs ml. - 6 kaprov + 1 pleskáč, celkovo 987 bodov - DAM naviják RD340 


Najväčšia ryba - Gabriel Paraizs ml. Hegedüsová Tímea ml. - nákupná poukážka v hodnote 20,00 eur venolo Zámočníctvo Fekete a Pápež + hodnotný atlas rýb


Zoznam sponzorov: Carp Shop Hurbanovo - p. Vörös Karol, Gaston - p. Kaszás Róbert, p. Svitač Ladislav - pre deti zabezpečil krmivo, firma Blackline - p. Peter Mážar, Zámočníctvo Fekete a Pápež - zabezpečili nákupnú poukážku za najväčšiu rybu, Akvárium Kobolka - p. Ladislav Kobolka, p. Ladislav Jávorka.